Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych dla branż finansowych, bankowych, produkcyjnych i dla samorządów. Oprócz tworzenia własnych projektów, również jesteśmy firmą świadczącą usługi programistyczne dla firm zewnętrznych.

Nasza historia

Jako osoby zabiegane, zajmujące się swoimi biznesami stale mieliśmy problem z terminowym opłacaniem rachunków domowych i firmowych. Wciąż otrzymywaliśmy wezwania do zapłaty, płaciliśmy karne odsetki. Zdarzało się, że odcinali nam prąd a nawet gaz. Opóźnienia w płatnościach nie były spowodowane złą wolą, tylko po prostu o niech zapominaliśmy. Jak się okazało z takimi problemami boryka się 40% społeczeństwa.

Następstwem naszych spotkań i rozmów z różnymi podmiotami i Miastami był pomysł na aplikację NiceTown, w której mieszkaniec może otrzymywać komunikaty od miast, firm miejskich, a także płatności.

Nasz zespół

Nasze produkty tworzą osoby posiadające szeroką wiedzę oraz doświadczenie w analizie i projektowaniu oprogramowania, wykorzystującego najnowocześniejsze technologie. Nasz wykwalifikowany zespół programistów oraz testerów oprogramowania na bieżąco zwiększa własne kompetencje, aby mógł nadążyć za rozwojem technologii informatycznej.